• Alunit, přírodní síla Tiande
  Alunit, přírodní síla Tiande
  63 zobrazení

  Deodorant ze sopečného kamene alunite, který pohlcuje pach, ale přitom neucpává póry pokožky? Kosmetika Tiande využívá jeho sílu i v dalších případech!

  celý článek
 • Produkty Tiande - Levandule
  Produkty Tiande - Levandule
  38 zobrazení

  Příjemná vůně, fialová barva, uklidňující a antistresové účinky a v dnešní době velice rozšířená surovina i gastronomických kruzích. Levandule, jedna z nejznámějších složek naší flóry.

  celý článek
 • Sportem ku zdraví s TianDe
  Sportem ku zdraví s TianDe
  75 zobrazení

  Bolest celého těla při velké námaze je každému z nás známá, zvláště pak po sportu. A víte, že s TianDe produkty to tak být nemusí?

  celý článek
 • Co je v produktech TianDe? Máta!
  Co je v produktech TianDe? Máta!
  69 zobrazení

  Není vám jasné složení nasich produktů a chcete vědět něco víc? Tak se na to podívejte s námi - tentokrát ve společnosti MÁTY! 

  celý článek
 • Co je MLM? Perlová ředitelka Tiande Irena Marek Brejchová
  Co je MLM? Perlová ředitelka Tiande Irena Marek Brejchová
  134 zobrazení

  MLM bývá často zaměňován za pojem „letadlo“, či za pojem „pyramida“. Bohužel se vyskytnou nekalé firmy, které se za MLM schovávají, ale jejich snahou je rychle zbohatnout. V letadle je investiční poplatek, za který nic nedostanete, je zde zlanaření lidí a vidina rychlého a snadného zisku. Mnoho lidí láká i do MLM pod vidinou malého úsilí a velké odměny, nebo to dle pověsti lidé očekávají – a je spousta zklamaných lidí, kteří s podnikáním nemají žádné zkušenosti a očekávají, že za krátkou dobu...

  celý článek
 • Omlazení – opravdu to funguje – ale…
  Omlazení – opravdu to funguje – ale…
  92 zobrazení

  Stárnutí – všichni stárneme, je to přirozený stav. Nalejme si čistého vína, není to úplně libý pohled, zvláště, když se cítíte na 15 a zdrcadlo Vám vypovídá o něčem jiném. Gravitace je neúprosná, víčka povadlá, přesto – může to být opravdu lepší a s péčí o sebe je omlazení opravdu účinné.

  celý článek
 • Přírodní kosmetika TianDe? Je opravdu přírodní?
  Přírodní kosmetika TianDe? Je opravdu přírodní?
  95 zobrazení

  Přírodní kosmetika TianDe? Je opravdu přírodní?

  celý článek
 • Mastopatie – jak na krásná a zdravá prsa
  Mastopatie – jak na krásná a zdravá prsa
  47 zobrazení

  Zdravá a krásná prsa – troufám si říct, požadavek každé ženy. Mastopatie, rakoviny… Dnes velké téma plné obav. Jak si zachovat zdravá prsa? Určitě je mnoho receptů, jeden pro Vás nyní máme.

  celý článek
 • Bělení zubů – levné a efektivní
  Bělení zubů – levné a efektivní
  45 zobrazení

  Zajímá vás šetrný způsob bělení zubů? Sama mám od narození žlutou sklovinu a už jsem si na to zvykla. O bělení zubů jsem ani nepřemýšlela, v podstatě jsem k vybělení přišla „nešťastnou náhodou“.

  celý článek
 • Inkontinence – jak ji předejít či zlepšit?
  Inkontinence – jak ji předejít či zlepšit?
  34 zobrazení

  Inkontinence, problém mnoha žen. Paradoxně, i dost mladých žen má potíže s inkontinencí po porodu, jen se o tom bojí mluvit. U starších žen je inkontinence velmi rozsáhlé téma. Nejsem lékař a nemám řešení pro každého, vím ale, co může opravdu pomoci. Zabralo to mé mamince i dalším ženám, kterým jsem to poradila. A i odbornice na pánevní dno se mnou souhlasí. Pánevní dno jsou svaly, které časem ochabují. Pomáhá cvičení spojené s dýcháním, které dokáže pánevní dno zpevnit. Velmi ale také...

  celý článek
 • Jak se zbavit bolestivé menstruace
  Jak se zbavit bolestivé menstruace
  40 zobrazení

  Spoustu let jsem se trápila velmi bolestivou menstruací. Řešila jsem to mnoha způsoby, přesto jsem vždy skončila první 2 dny na brufenu. A byla ráda, že to přežívám. Mamka mi říkávala, počkej, po porodu to bude lepší. Lepší to tedy bylo, stejně ale žádný zázrak. Pomohly mi až tyhle vložky, i když ze začátku jsem tomu moc nevěřila. Dneska na ně nedám dopustit a pomohly tolika ženám od bolestivé menstruace a dalších intimních potíží, že je mile ráda doporučuji dál.

  celý článek
Showing 1 to 11 of 11 (1 Page)