Funkční komplex „Citrokalcevit“

By buying this product you can collect up to 9.3 Tiande bodů. Your cart will total 93 Tiande bodů that can be converted into a voucher of 0,00 Kč.


113004

Podpora krásy zevnitř

Tento produkt již není na skladě

437,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Funkční komplex „Citrokalcevit“

POPIS:

Krásný úsměv, lesklé vlasy, upravená kůže a nehty i lehkost pohybu jsou základem naší přitažlivosti a klíčem k úspěchu. Proto by mělo jedno z hlavních míst v arzenálu krásy a zdraví každého moderního člověka náležet vitamínům a králi minerálů – vápníku. Nedostatek této nenahraditelné látky ovlivňuje nejen náš vzhled, ale i náš fyzický a psychický stav.

„Citrokalcevit“ je zdrojem biologicky dostupného vápníku, který umí tělo dokonale vstřebat, a má příznivý vliv na práci všech důležitých systémů.

Co je to biologicky dostupný vápník? Jedná se o formu minerálu, který je naším tělem nejúčinněji vstřebáván, a proto má pro tělo největší přínos. Moderní vitaminový a minerální komplex "Citrokalcevit" obsahuje citrát vápenatý, který je dobře absorbován bez ohledu na věk a kyselost žaludku.

Doplněk stravy. Nejedná se o lék.

POUŽITÍ:

Děti od 7 do 10 let dvě tablety denně, dospělí a děti starší 10 let čtyři tablety denně při jídle. Před užitím je doporučováno se poradit s lékařem. Nejedná se o lék. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou za pestrou stravu.

Detailní popis ZDE

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Funkční komplex „Citrokalcevit“

Funkční komplex „Citrokalcevit“

Podpora krásy zevnitř

Související produkty