Funkční komplex „Piaoliang“

By buying this product you can collect up to 12.6 Tiande bodů. Your cart will total 126 Tiande bodů that can be converted into a voucher of 0,00 Kč.


113007

Pro vítězství v soutěži krásy!

17 ks

590,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Funkční komplex „Piaoliang“

POPIS:

„Piaoliang“ v čínštině znamená „krasavice“. Zářivá kůže, lesklé a silné vlasy, zdravé a upravené nehty jsou snem každé ženy a zároveň nenahraditelnými atributy nejen každé krasavice, ale i všech úspěšných lidí. Funkční komplex „Piaoliang“ je zdrojem vitamínů, minerálů a antioxidantů, které chrání pokožku, vlasy a nehty před předčasným stárnutím, zlepšuje jejich stav a vzhled.

„Piaoliang“ obsahuje nejdůležitější stopové prvky – selen a zinek, vitamíny, aminokyseliny a jedinečnou houbu housenici čínskou, která je od nepaměti na východě považována za nejužitečnější ze všech rostlin rostoucích na zemi. Tyto složky jsou nepostradatelné pro dobrý zdravotní stav a hezký vzhled, protože mají příznivý účinek na stav pokožky, vlasů i nehtů.

Tón pleti se zlepšuje, vlasy se zpevňují, stárnutí pokožky se zpomaluje. Dovolte si oplývat krásou v každém věku!

Doplněk stravy. Nejedná se o lék.

POUŽITÍ:

Dospělí 1 kapsle denně při jídle. Doba užití 3-4 týdny. Před užitím je doporučováno se poradit s lékařem. Nepřekračovat doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou za pestrou stravu.

Detailní popis ZDE

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Funkční komplex „Piaoliang“

Funkční komplex „Piaoliang“

Pro vítězství v soutěži krásy!

Související produkty