Funkční komplex „Piaoliang“

Nové Funkční komplex „Piaoliang“

By buying this product you can collect up to 12.6 Tiande bodů. Your cart will total 126 Tiande bodů that can be converted into a voucher of 0,00 Kč.


113007

Pro vítězství v soutěži krásy!

18 ks

590,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Funkční komplex „Piaoliang“

POPIS:

„Piaoliang“ v čínštině znamená „krasavice“. Zářivá kůže, lesklé a silné vlasy, zdravé a upravené nehty jsou snem každé ženy a zároveň nenahraditelnými atributy nejen každé krasavice, ale i všech úspěšných lidí. Funkční komplex „Piaoliang“ je zdrojem vitamínů, minerálů a antioxidantů, které chrání pokožku, vlasy a nehty před předčasným stárnutím, zlepšuje jejich stav a vzhled.

„Piaoliang“ obsahuje nejdůležitější stopové prvky – selen a zinek, vitamíny, aminokyseliny a jedinečnou houbu housenici čínskou, která je od nepaměti na východě považována za nejužitečnější ze všech rostlin rostoucích na zemi. Tyto složky jsou nepostradatelné pro dobrý zdravotní stav a hezký vzhled, protože mají příznivý účinek na stav pokožky, vlasů i nehtů.

Tón pleti se zlepšuje, vlasy se zpevňují, stárnutí pokožky se zpomaluje. Dovolte si oplývat krásou v každém věku!

Doplněk stravy. Nejedná se o lék.

POUŽITÍ:

Dospělí 1 kapsle denně při jídle. Doba užití 3-4 týdny. Před užitím je doporučováno se poradit s lékařem. Nepřekračovat doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou za pestrou stravu.

Detailní popis ZDE

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Funkční komplex „Piaoliang“

Funkční komplex „Piaoliang“

Pro vítězství v soutěži krásy!

Související produkty