Funkční komplex „Shousin“

Pro aktivní dlouhověkost!

Cena: 680,00 Kč

113009

Skladem: 15 ks

By buying this product you can collect up to 13.2 Tiande bodů. Your cart will total 132 Tiande bodů that can be converted into a voucher of 0,00 Kč.


Funkční komplex „Shousin“

POPIS:

„Shousin“ je populární čínský bůh dlouhověkosti, jeho obrazy a figurky stojí v čínských domácnostech na čestném místě a jsou jedním z nejčastějších symbolů feng shui. Funkční komplex „Shousin“ je tu pro vás, pokud se chcete cítit čile a plní energie v každém věku!

Aktivní složky komplexu pomáhají chránit tělo před ničivými účinky volných radikálů, zpomalují proces stárnutí a zlepšují kvalitu života.

Jedná se o silný antioxidační komplex, který prodlužuje mládí a oddaluje příchod stáří. „Shousin“ obsahuje ty nejsilnější antioxidanty: resveratrol a quercetin, stejně jako vitamíny, anthokyany z borůvek a jedinečnou houbu cordyceps, která je na východě považována za nejužitečnější ze všech rostlin rostoucích na zemi.

Pociť čilost a energii, která zaplaví tvůj organismus!

Doplněk strany. Nejedná se o lék.

POUŽITÍ:

Dospělí 1 kapsle denně při jídle. Doba užívání 3-4 týdny. Před užitím je doporučováno se poradit s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou za pestrou stravu.

Detailní popis ZDE

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Funkční komplex „Shousin“

Funkční komplex „Shousin“

Pro aktivní dlouhověkost!

Související produkty