Reference

1) TianDe je pro mne paráda. Nejvíc si mne asi získaly vložky. moc vyhovují na menstruaci vložky "Energie bylin" i slipové vložky jsou super. Momentálně používám vložky "Nefritová svěžešt" a ty jsou pro mne "silnější", víc vnímám mentol, který vložky obsahují. Přestalo mě bolet břicho a mám o hodně slabší menstruaci. Jsem nadšená i z dalších produktů TianDe

     Martina Zelenická, učitelka angličtiny

 

2) TianDe je naprosto skvělá „kosmetika“, velmi účinná. Mě a mojí rodině pomohla v mnoha oblastech. Ať už se jednalo o tělo, pleť či vlasy.

     Petra

 

3) TianDe mi vrátilo mou lásku k tělu. Od okamžiku, kdy jsem začala kosmetiku používat, miluji péči o sebe a už nepoužívám jinou kosmetiku.

     Jarka

 

4) Než jsem poznala TianDe trpěla jsem velmi silnými bolestmi před i během menstruace a menstruace byla velmi dlouhá a intenzivní. Po užívání vložek a intimek od TainDe jsem bez bolestí, mestruaci mám kratší a slabší a jsem neuvěřitelně spokojená. Začala jsem používat i další produkty pro zdraví a krásu. Moje citlivá pleť veškeré krémy krásně snáší a je hladší a mladší.

     Hanka

 

5) Chci se podělit o můj zážitek se Slavitonem - úžasný výrobek, který mi moc pomohl po operaci křečových žil. Zlepšil stav mé pokožky nohy, která byla neustále stažená v kompresní punčoše, příjemně nohu zchladil a modřiny po operaci rychle zmizely . Na kontrole u lékaře, která proběhla za 3 týdny po operaci, lékař byl udiven rychlým zhojením operované nohy.

     Zdeňka

 

6) Krásný krámek a super lidičky. Děkujeme za to, že jste

     Eva

 

7) Nejlepší! dodání bleskurychlé, rešení "problémů" bez konkurence.

     Hana

 

8) Bleskové dodání včetně milého přáníčka. Děkuji

     Markéta

 

9) Super e-shop Nejúžasnější je, jak přidáváte k objednávce ty citáty Vždycky mě to potěší a hlavně (nevím jak to děláte) vždy napíšete to, co zrovna potřebuji slyšet Děkuji

     Radka