PÉČE O PLEŤ 

PÉČE O PLEŤ

Pravidelná a správná péče o pleť jsou nezbytnými podmínkami pro to, abychom ji udržely zdravou a krásnou.

There are 125 products.

Subcategories

Čištění pleti

Čistá pokožka, krásná pokožka

Pokud pleť pravidelně čistíte alespoň jednou denně, promítne se to do jejího krásného vzhledu. Vyčištěná pleť daleko lépe vstřebává krémy a séra, takže se zvýší jejich účinek. Čistá pleť je daleko lépe hydratovaná, je tedy vypnutější, zářivější a působí mladistvěji.

BB krémy

Tónování pokožky

K čemu bb krém slouží? Přizpůsobí se tónu vaší pleti a sjednotí jej. Navíc skryje nedokonalosti, ale přitom neuspává póry.

Mastná pleť

Pro mastnou pleť je typická zvýšená tvorba kožního mazu. Pleť je charakteristická tím, že je lesklá a jsou na ní viditelně zvětšené póry, mastná pokožka je také silnější. Mastná pleť má sklony k tvorbě komedonů (černé tečky a bílé pupínky) a může přecházet do různých forem akné. Naopak výhodou mastné pleti je její velmi pomalé stárnutí.

Mladá pleť

Je to pleť v té nejlepší formě, ve vrcholné kondici. Pubertu už má díkybohu za sebou, ale ještě ji netrápí vrásky ani ztráta pružnosti. Potřebuje vlastně jen dostatečnou hydrataci. Ovšem biologické stárnutí začíná svým způsobem už kolem dvacátého roku života, kdy se v pleti přestává tvořit kolagen, v pětadvaceti se mohou objevovat první vrásky. Proto je důležitá prevence a péče, která uchová mládí pleti co nejdéle. A čím tedy zpomalíte stárnutí?

Na akné

Jednoduše proti akné

Jako doplněk léčby akné je třeba zvolit vhodné přípravky hygieny a péče o pleť. Objevte náš speciální rituál péče o mastnou a aknózní pleť.

Na vrásky

Účinně proti vráskám

Předejděte tvoření vrásek pochopením jejich příčin. Začněte o svou pleť pečovat tak, aby stárla tak pomalu, jak to je jen možné. Pravidelná péče o pleť je základ.

Smíšená pleť

Je nejrozšířenějším typem pleti. Její promaštění je největší ve středu obličeje, tzv. T-zóně (střed čela, nos a brada), ostatní části obličeje jsou stejné jako normální nebo suchá pleť. Tento typ pleti vyžaduje speciální ošetřování, protože má sklon k šupinatění a vytváření barevných změn.

Suchá pleť

Projevy suché pleti jsou velmi nepříjemné. I když se snažíte neustále tvář promašťovat, pořád vás pokožka nepříjemně táhne, někdy se vám na ní vytvoří zarudlé skvrny, jindy zase šupinky. Se suchou pletí jdou ruku v ruce také vrásky. Suchá pleť rozhodně vyžaduje speciální péči. Pokud ale budete důslední a vytrváte, vaše tvář se vám za to odvděčí krásným a zdravým vzhledem!

Oční okolí

Oční okolí je velmi citlivé

Pokožka kolem očí stárne jako první. Okolí očí má navíc nejtenčí a nejcitlivější pleť, proto by se její péče měla lišit od péče o celý obličej.

Peeling

Pravidelná péče s peelingem

Zbavuje pleť odumřelých buněk, takže nejenom že je po jeho použití hebká a zářivá, ale také snadněji vstřebává všechny produkty, které na ni nanesete.

Pleťové masky

Hýčkejte se s maskami Tiande

Pleťové masky jsou nejrychlejší pomocí, pokud potřebujete pleť prozářit, vyhladit, hydratovat. Musíte ji ale správně nanést. Poradíme vám jak na to.

Pleťové krémy

Vybrat ten správný krém je důležité

Objevte řadu pleťové péče založenou na hlubokých znalostech o funkci a potřebách pleti v každém věku a efektivní kombinaci moderních kosmetických ingrediencí, která přináší vaší pokožce tu nejlepší péči a ochranu.

per page
Fytoštít: čištění na nové úrovni
1 Review(s)
440,25 Kč 587,00 Kč -25%
Reduced price!
Fytoštít: udrží vláhu v pleti!
0 Review(s)
440,25 Kč 587,00 Kč -25%
Reduced price!
Fytoochrana pro ty nejcitlivější zóny!
0 Review(s)
407,25 Kč 543,00 Kč -25%
Reduced price!
Fytoštít pro zdraví pokožky!
0 Review(s)
532,50 Kč 710,00 Kč -25%
Reduced price!
S vráskami si poradíme „raz dva“!
0 Review(s)
96,00 Kč
„ANO“ sjednocené barvě pleti, „NE“ pigmentac
0 Review(s)
96,00 Kč
Komplexní péče pro vypnutí a zvýšení pružnosti pleti
0 Review(s)
96,00 Kč
Svěží pohled na počkání
0 Review(s)
546,00 Kč
„Chytrý“ přístroj pro vaše oči!
0 Review(s)
6 252,00 Kč
Beauty trend: dokonalý tón a matnost pleti
0 Review(s)
956,00 Kč
Omlazení 3D. Kosmetický salon, který se vejde do dámské kabelky.
0 Review(s)
3 986,00 Kč
Povrchový ultra-lifting
0 Review(s)
210,00 Kč
Zachraň pleť před proměnou na „poušť“!
0 Review(s)
464,00 Kč
Chytrý krém, který se přizpůsobí tónu Vaší pleti
2 Review(s)
573,00 Kč
Extrémní hydratace! Charm Collection – mládí na věky
1 Review(s)
676,20 Kč 966,00 Kč -30%
Reduced price!
Showing 1 - 18 of 125 items