Funkční komplex „Citrokalcevit“

Podpora krásy zevnitř

Cena: 437,00 Kč

113004

By buying this product you can collect up to 9.3 points. Your cart will total 93 points that can be converted into a voucher of 0,00 Kč.


Funkční komplex „Citrokalcevit“

POPIS:

Krásný úsměv, lesklé vlasy, upravená kůže a nehty i lehkost pohybu jsou základem naší přitažlivosti a klíčem k úspěchu. Proto by mělo jedno z hlavních míst v arzenálu krásy a zdraví každého moderního člověka náležet vitamínům a králi minerálů – vápníku. Nedostatek této nenahraditelné látky ovlivňuje nejen náš vzhled, ale i náš fyzický a psychický stav.

„Citrokalcevit“ je zdrojem biologicky dostupného vápníku, který umí tělo dokonale vstřebat, a má příznivý vliv na práci všech důležitých systémů.

Co je to biologicky dostupný vápník? Jedná se o formu minerálu, který je naším tělem nejúčinněji vstřebáván, a proto má pro tělo největší přínos. Moderní vitaminový a minerální komplex "Citrokalcevit" obsahuje citrát vápenatý, který je dobře absorbován bez ohledu na věk a kyselost žaludku.

Doplněk stravy. Nejedná se o lék.

POUŽITÍ:

Děti od 7 do 10 let dvě tablety denně, dospělí a děti starší 10 let čtyři tablety denně při jídle. Před užitím je doporučováno se poradit s lékařem. Nejedná se o lék. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou za pestrou stravu.

Lze použít v těhotenství

No customer reviews for the moment.

Write a review

Funkční komplex „Citrokalcevit“

Funkční komplex „Citrokalcevit“

Podpora krásy zevnitř

Related Products