Přírodní deodorant Natural Veil - Alunit, 60 g

100% přírodní deodorant

Cena: 326,10 Kč

30101

skladem

By buying this product you can collect up to 9.2 points. Your cart will total 92 points that can be converted into a voucher of 0,00 Kč.


Přírodní deodorant Natural Veil - Alunit, 60 g

POPIS:

Ze 100 % se skládá z horninového sopečného minerálu alunite, který eliminuje tělesný pach a neblokuje póry. Nezanechává žádné stopy na oblečení. Bez zápachu. Hypoalergenní. Vhodný pro muže i ženy.

POUŽITÍ:

Namočte krystal vodou, aplikujte na čistou pokožku.

Lze použít v těhotenství

Grade 
06/30/2018

Pomocnik

Alunit je mnohoucelovy to je bez reci, me nejvice pomaha na afty. Kdo trpi na afty muzu vrele doporucit.

Grade 
06/29/2018

První pomoc v kapse!

Proč první pomoc?
Pomůže nejen s pocením ale také na další signály našeho těla že není úplně fit a potřebuje pomoc.

-kloktání (při problémech se zuby, dásněmi, bolestech v krku)
- pot (chodidla podpaží,..)
- akné (dezinfikuje, vysušuje, zmírňuje projevy)
- neštovice
- štípance od hmyzu
- dezinfekce na malé odřeniny (trochu pálí)
-....


Stači namočit a potřít, nebo namočit cca na 30s.v kelímku s vodou a použít.

A nejlepší na konec...
-Využijete více krát než má rok dní a cca ten rok vám vydrží a to vše bez CHEMIE

Grade 
06/28/2018

NEPOSTRADATELNÝ :-)

naprosto úžasný produkt, který nejen že funguje jako deodorant, ale stejně jako většina produktů z TianDe má spoustu dalších využití, při poštípání hmyzem okamžitě přestane svědit, při různých poraněních - desinfikuje a zastavuje krvácení, při oparech.. pokud se chytne hned v začátku.. ani se nevyrazí, pokud se už vyrazí, urychlí se hojení... na doléčení je super Talisman..., při aftech vyplachovat pusu 2-minutovým roztokem.. loni na dovolené mě zachránil od solárního ekzemu.. zkoušela jsem kde co a napadl mě nakonec Alunit... okamžitě přestal svědit a do dvou dnů zmizel... nové zjištění... při klíšťatech... pokud je čerstvě zakouslé.. stačí potřít a samo se pustí.. pokud je zakouslé dýl... sice se samo hned nepustí, ale krásně jde vytáhnout...a určitě jsem na spoustu věcí zapomněla :-)

Grade 
06/15/2018

deodorant

Jako deodorant ho nepoužívám protože mi vadí že je bez vůně. Na akné mi nepomohl ale na co je skvělý je na bolesti v krku. Vždy mě trápila bolest v krku nejméně 4 dny ale s kamenem jsi udělám roztok, vykloktám a do druhého dne je po bolesti

Grade 
06/13/2018

Zázrak

Alunit má u mě povinné místo do práce v kabelce, na výlet v batohu a fakt se nezastaví :-). Je nejenom skvělý teď ve vedrech na pocení, ale je úžasný i na štípance a doporučuju s nim kloktat, pokud trpíte na afty. A že vim, o čem mluvim, afty mám každou chvíli... Zkrátka - kdo koupí, neprohloupí :-)

Grade 
06/12/2018

Janca K.

Naprosto boží krystal na spoustu využití. Nevěřila jsem, ale od prvního použití nejsem opravdu cítit potem. Používám jako roztok na kloktání při bolesti v krku. Vždy pomůže. Lékárnička v kabelce.

Grade 
06/12/2018

TOP

Tak tento produkt musí být v každé rodině. :-) U nás používáno jako deodorant a opravdu funguje, z člověka není cítit pot. Ani teď když je venku 30C. :-) Další využití je při poranění ( poškrábání, odření,...), jako dezinfekce. Sice trochu štípe, ale dá se to vydržet. Rána přestane krvácet a rychleji se hojí. No a pak je tu roztok, který si vytvoříte dle vlastní potřeby a používáte např. na kloktání při bolesti v krku nebo pro vyčištění a dezinfekci zubních kartáčků TianDe. Alunit mám koupený od února, používám min. 2x denně a ještě dlouho používat budu. Zmenšil se mi tak možná o polovinu. :-)

  • 1 out of 1 people found this review useful.

Write a review

Přírodní deodorant Natural Veil - Alunit, 60 g

Přírodní deodorant Natural Veil - Alunit, 60 g

100% přírodní deodorant