Fyto ústní voda, 250ml

Svěží dech a zdravé dásně

Cena: 232,00 Kč

65905

By buying this product you can collect up to 5.5 points. Your cart will total 55 points that can be converted into a voucher of 0,00 Kč.


Fyto ústní voda, 250ml

POPIS:

Jak často si dáváte svačinky? A jak často máte plnohodnotnou stravu? Po každém jídle zůstávají mezi zuby mikroskopické zbytky jídla (možná je nevidíte, ale určitě tam jsou) a v ústní dutině se začínají množit choroboplodné bakterie. V důsledku toho můžeme cítit nepříjemný zápach z úst, mít periodicky oteklé dásně a dochází k rozvoji zubního kazu.

Tomu všemu se dá jednoduše předejít pravidelným používáním ústní vody Dr. Taiga. Díky aktivním složkám vám pomůže udržovat svěží dech v průběhu celého dne a předchází vzniku problémů se zuby a dásněmi.

Ústní voda Dr. Taiga představuje:
- prevenci kazu a paradontózy
- boj s bakteriemi a nepříjemným zápachem
- zdravé dásně a svěží dech nadlouho

ÚSTNÍ VODA NEOBSAHUJE ALKOHOL, CHLORHEXIDIN, PARABENY ANI SLS.

Přípravek je součástí řady Dr. Taiga. V tajze je možné najít vskutku unikátní rostliny, které mají velkou hojivou sílu. Vybrali jsme nejlepší z nich a vytvořili řadu přípravků pro ústní dutinu, které budou pečovat o váš sněhobílý úsměv a zdraví dásní.

POUŽITÍ:

Vypláchněte ústní dutinu dvakrát denně po vyčištění zubů v průběhu 30 vteřin. Nepolykejte.

Grade 
08/17/2018

ústní voda

Tato Fyto ústní voda, mně opět velice mile překvapila, je svěží a příjemná v ústech i děti si ji zamilovaly, hlavně žádná chemie. Používáme 2x denně :-)

Write a review

Fyto ústní voda, 250ml

Fyto ústní voda, 250ml

Svěží dech a zdravé dásně

Related Products