Pleťový krém “Koncentrát krásy”, 50g

Koncentrát krásy! Charm Collection – mládí na věky

Cena: 840,80 Kč

1 051,00 Kč tax incl.

15802

By buying this product you can collect up to 27 points. Your cart will total 270 points that can be converted into a voucher of 0,00 Kč.


Pleťový krém “Koncentrát krásy”, 50g

POPIS:

Jakým problémům s pletí čelí ženy po pětačtyřicítce? Samozřejmě jsou to vrásky. Mimické, které se u některých objevují dokonce už ve věku 25 let například při úsměvu, vrásky způsobené věkem, za něž můžeme „poděkovat“ prožitým létům. Vrásky způsobené věkem, kosmetology nazývané statické, se zpravidla objevují mezi 40 a 45 lety. Na rozdíl od mimických vrásek vznikají bez závislosti na činnosti mimických svalů.

Ještě jedním problémem, se kterým se setkává většina žen po pětačtyřicítce, je ztráta pevnosti obličejových kontur. Mimické svalstvo ztrácí tonus a vlivem tíhy tkání povadá.

Díky inovovanému složení vám krém „Koncentrát krásy“ pomůže snížit hloubku a množství vrásek, navrátí obličejovým konturám původní jas a pevnost a dodá pleti pružnost.

Pravidelné používání krému přináší vynikající výsledky: problémové zóny na čele a okolo rtů se vypínají, kontury brady se stávají jasnějšími. Pokožka již více nevypadá povadle, její tonus se znatelně zvyšuje. Obličej působí mladistvěji. Vyzařujete svěžest a krásu.

POUŽITÍ:

Naneste malé množství krému jemnými kruhovými pohyby na předem očištěnou pleť obličeje a krku, vyhněte se očnímu okolí.

Grade 
11/15/2018

Luxusní

Tato řada je naprosto luxusní. Nejlepší, co jsem kdy měla a to jsem chodila pro drahé krémy i do lékarny. Navíc nejde o žadné malinké balení a vydží dlouho. Pleť je vyživená, ale není vůbec mastná. Mohu jen a jen doporučit.

  • 1 out of 1 people found this review useful.

Write a review

Pleťový krém “Koncentrát krásy”, 50g

Pleťový krém “Koncentrát krásy”, 50g

Koncentrát krásy! Charm Collection – mládí na věky

Related Products