Krém-sérum na oční víčka na vrásky, 30g

By buying this product you can collect up to 26 Tiande bodů. Your cart will total 260 Tiande bodů that can be converted into a voucher of 0,00 Kč.


15801

Váš pohled věk neprozradí! Charm Collection – mládí na věky

17 ks

1 007,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Krém-sérum na oční víčka na vrásky, 30g

POPIS:

Ve 45 letech jsou změny na ženském těle pozorovatelné nejen vnitřně, ale i na zevnějšku. Pokožka ztrácí svoji pevnost, zpomalují se výměnné procesy v ní, zhoršuje se její výživa. Podkožní tuková vrstva slábne a pružnost kůže se snižuje. Pokožka strádá a vadne. Zeslabuje se funkce mazových a potních žláz.

V tomto věku je obzvláště důležité věnovat pozornost pleti a upravit svou každodenní péči o ni. Prémiová řada „Charm Collection“ od TianDe je určena právě pro ženy zralého věku. Pečlivě vybrané složky pomohou vaší pleti rozpomenout se na mládí!

Věk ženy jako první prozrazují vrásky okolo očí. U někoho se objevují ve věku 25 let, u někoho okolo 35 let nebo i později. Jejich objevení hodně souvisí i s mimickou aktivitou, při úsměvu se nejprve okolo očí rozbíhá drobná pavučinka a s přibývajícím věkem se tato kresba stává stále výraznější.

Krém-sérum na oční víčka na vrásky bojuje proti stárnutí pleti na všech frontách! Zvyšuje turgor a elasticitu pokožky očních víček, napomáhá snižovat intenzitu vrásek, výtečně hydratuje. S ní můžete zapomenout na takovou nepříjemnost, jakou jsou oteklé oči. Těšte se ze svého svěžího a mladistvého pohledu!

POUŽITÍ:

Naneste na čistou pokožku očního okolí lehkým poklepáváním ráno a večer. Nemasírujte.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Krém-sérum na oční víčka na vrásky, 30g

Krém-sérum na oční víčka na vrásky, 30g

Váš pohled věk neprozradí! Charm Collection – mládí na věky