Krém na ruce „Hebká protěž“, 75ml

By buying this product you can collect up to 1.8 Tiande bodů. Your cart will total 18 Tiande bodů that can be converted into a voucher of 0,00 Kč.


40115

Péče a výživa pro suchou pokožku

7 ks

93,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Krém na ruce „Hebká protěž“, 75ml

POPIS:

Dokonalá manikúra a bezchybná pokožka rukou jsou jedním z nejdůležitějších atributů úspěšné ženy, přímo její vizitkou. Na jakékoli schůzce, ať už je to obchodní jednání, rande, nebo setkání s přáteli, upravené ruce budou svědčit o úspěšnosti jejich majitelky, nehledě na to, kolik je jí let.

Abyste mohla být sebejistá v jakékoli situaci, postarejte se o to, abyste se v ten nejdůležitější okamžik nemusela červenat a zoufale hledat rukavice nebo schovávat svoje ruce. Krém na ruce „Hebká protěž“ je pokladem pro suchou pokožku rukou.

Aktivní složky obsažené v přípravku působí v symbióze a poskytují nepřekonatelný efekt. S každým dnem budou vaše ruce měkčí a hebčí. Krém chrání pokožku před působením volných radikálů, obnovuje poškozené buňky s stimuluje tvorbu nových. Účinně hydratuje pokožku a zabraňuje jejímu vysoušení. Obsahuje výtažek z protěže - luxusní složku, která se používá při výrobě kosmetiky prémiové třídy.

POUŽITÍ:

Naneste masážními pohyby dostatečné množství krému na čistou a suchou pokožku rukou ráno a večer. Krém je rovněž vhodné používat po každém umytí rukou.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Krém na ruce „Hebká protěž“, 75ml

Krém na ruce „Hebká protěž“, 75ml

Péče a výživa pro suchou pokožku

Související produkty