DD tonální korekční přípravek tmavý – cushion

Beauty trend: dokonalý odstín a šetrná péče v novém formátu!

Cena: 956,00 Kč

80909/01

Skladem: 8 ks

By buying this product you can collect up to 25 Tiande bodů. Your cart will total 250 Tiande bodů that can be converted into a voucher of 0,00 Kč.


DD tonální korekční přípravek tmavý – cushion

POPIS:

Cushion je jednou z hlavních beauty novinek posledních let. V této stylové krabičce jsou ukryty všechny nezbytné složky krásné pleti: dokonalý tón, hydratace a ochrana před ultrafialovým zářením. Zamilujete se do tohoto přípravku hned po prvním použití!

V přípravku cushion od TianDe se snoubí ultralehké nanášení, 100% krytí nedokonalostí pleti a drobných vrásek, ideálně se přizpůsobí barvě pleti. Ve složení tohoto revolučního přípravku je aktivní hydro komplex obsahující hyaluronát sodný a betain, které intenzivně hydratují pleť v průběhu celého dne. Cushion má antioxidační účinky a spolehlivě chrání pleť před působením UV a UVA paprsků.

DD krém, kterým je nasáklá houbička, je nové slovo v kosmetickém průmyslu. DD je zkratka, která se překládá jako Dynamic Do-All neboli „dynamický krém, který dělá vše“. Název zní slibně, že? Tento přípravek kombinuje výhody všech starších sourozenců – BB a CC krémů: hydratuje, pečuje, omlazuje a maskuje.

Cushion v sobě spojuje hned několik kosmetických přípravků. Už nemusíte s sebou všude nosit kosmetickou taštičku, která praská ve švech. Je kompaktní a používá se stejně snadno jako pudr. Má dobré krycí schopnosti, dobře maskuje všechny nedokonalosti pleti. Navíc chrání vaši pleť před působením ultrafialového záření, což je na jaře obzvlášť důležité!

V této malé krabičce najdete úplně všechno, co potřebujete pro použití „v terénu“ – samotný přípravek, houbičku a zrcátko. Cushion se stane vaším nepostradatelným pomocníkem a budete mít jistotu, že je váš make-up vždy v pořádku.

POUŽITÍ:

Vezměte houbičku a lehce přitlačte na cushion. Získáte tolik přípravku, kolik potřebujete pro vytvoření dokonalé pleti. Nanášejte na čistý, hydratovaný obličej.

Známka 
2018-06-17

DD cushion

Nádherné balení, které nesmí chybět v žádné kabelce.Dobře kryje, krásně se s ním pracuje (zvládne i ten, co se nelíčí), na obličeji je příjemný, nestahuje, je to jako druhá kůže. Za mě maximální spokojenost.

  • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.

Napsat recenzi

DD tonální korekční přípravek tmavý – cushion

DD tonální korekční přípravek tmavý – cushion

Beauty trend: dokonalý odstín a šetrná péče v novém formátu!

Související produkty